Lütfen bekleyin..

Kamu Kurumlarına Veda Ziyaretleri

05 Kasım 2018, 18:02 - Okunma: 44

Son Valiler Kararnamesi ile Batman Valiliği görevinden Manisa Valiliğine atanan Vali Ahmet Deniz, İl Özel İdaresine, Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığına, Adliyeye, Baro Başkanlığına ve Garnizon Komutanlığına veda ziyaretinde bulundu.

VALİ DENİZ, İL ÖZEL İDARESİNE VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU
İl Özel İdaresine veda ziyaretinde bulunan Vali Deniz, İl Genel Meclis Üyeleri ve kurum çalışanlarıyla vedalaştı. İl Genel Meclis Üyeleri ile bir araya gelen Vali Deniz,  Batman’da yaklaşık 2,5 yıllık çalışma süresi içerisinde,  kırsal kesimin altyapı ve üstyapı sorunlarını çözmek amacıyla meclis üyeleri ile birlikte Batman’ın en ücra köşesine hizmet götürmek için el birliği ile gayret gösterdiklerini ifade etti.
VALİ DENİZ, KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ KOOPERATİF BAŞKANLIĞINA VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU
Batman Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığına ve site esnafına veda ziyaretinde bulunan Vali Deniz, Kooperatif BaşkanıMehmet Yaşar ve yönetim kurulu üyeleri ile vedalaştı.  Daha sonra site esnafını ziyaret eden Vali Deniz, kendileri ile vedalaştı.
VALİ DENİZ, ADLİ ERKANA VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU
Daha sonra Adliye’ye geçen Vali Ahmet Deniz, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Dede’, Adalet Komisyon Başkanı Utku Özdemir,  İdare Mahkemesi Başkanı Osman Aydın, Vergi Mahkemesi Başkanı Barış Çelik, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ersin Selim Efendigil, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Aydın Uyan, 1. Ağır Ceza Heyet Başkanı Erdem Oğuz Özer ve 3. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Yusuf Atabey ile bir araya gelerek, kendileri ile vedalaştı.
VALİ DENİZ, BATMAN BARO BAŞKANLIĞINA VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU
Adliye ziyaretinin ardından Batman Baro Başkanlığına geçen Vali Deniz, Baro Başkanı Hamit Çakan ve yönetim kurulu üyeleri ile vedalaştı.
VALİ DENİZ, GARNİZON KOMUTANLIĞINIA VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU
Daha sonra Garnizon Komutanlığına Geçen Vali Deniz, Garnizon Komutanı Hava Tuğgeneral Coşkun Uçarcılar ve İSAH Tabur Komutanı Albay Engin Aydın ile vedalaştı. Ziyaretlerinden dolayı Vali Deniz’e teşekkür eden kamu kurum yöneticileri ve esnaflar yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

  • Bu haberi paylaşın:
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler
Kozluk’a bağlı Akçakışla Köyü Damarlı Mezrasında bir eve düzenlenen operasy..
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Başarı Belgeleri Takdim Töreni B..
Vali Hulusi Şahin, Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği (KÜSİ) Çalışma Grubu Ba..
Batman’ın yeni Valisi Hulusi Şahin ve Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket A..
Askon Batman şubesi, İstanbul Kongre merkezinde ASKON Genel merkez tarafınd..
Batman Hasankeyf karayolunun Yenipınar (Keverzo) köyü üçyolunda sabah saatl..
İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=