Menü

Batman Express Gazetesi

Geri Dön

Vali Deniz’den Köylere Ziyaret

11 Haziran 2018, 23:09

Vali Ahmet Deniz, merkeze bağlı Binatlı ve Beşiri ilçesine bağlı Yenipınar ile Oğuz köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Köy ziyaretlerinde Vali Deniz’e; Beşiri Kaymakamı Mustafa Maslak, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Bakçepınar, İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Özer,  İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Beşir Arslan eşlik etti.
Vali Ahmet Deniz, ilimiz merkeze bağlı Binatlı köyünü, Beşiri ilçesine bağlı Yenipınar ile Oğuz köy halkıyla bir araya geldi.
VALİ DENİZ, VATANDAŞIN SORUN VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ
Merkeze bağlı Binatlı köyünü, Beşiri ilçesine bağlı Yenipınar ile Oğuz köy ziyaret eden Vali Deniz, vatandaşlarla bir araya gelerek, köy sakinlerinin sorun ve taleplerini dinledi. Köylerde vatandaşlarla bir araya gelerek bir süre sohbet eden Vali Deniz, “35-40 yıldır dış güçlerin piyonu olan bölücü terör örgütü bu bölgeye kan ve gözyaşından başka bir şey vermedi. Aynı şekilde FETO terör örgütü de 15 Temmuz’da hain darbe girişiminde bulundu. Bunların hepsi aynı hain amaca hizmet etmekteler. Biz bin yıldır bu coğrafya da bir ve beraber yaşıyoruz ve yaşamaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere asla ve asla müsaade etmeyeceğiz” diye konuştu. Köylerin alt yapı ve üst yapı ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda gerekli çalışmaların yürütüldüğünü belirten Vali Deniz,  vatandaşın sorun ve isteklerini dinlemek amacıyla köy ziyaretlerinde bulunduğunu belirtti. Vali Deniz, vatandaşların Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramını kutladı.

© 2019 - Batman Express Gazetesi

Normal Siteye Dön