Lütfen bekleyin..

Yazarlar

Geçtiğimiz gün Diyarbakır’da yaşanan; Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi’nin de yaşamını yitirmesi ile sonuçlanan olaylar herkesin bir kes daha acaba demesine ve birçok soru işaretinin ortaya çıkmasına neden oldu. En başta yaşamını yitiren; hayat..
Batman’da bazı kurumların özellikle çalışma zamanı hatası sürekli olarak sonbahar ve kış aylarına denk gelmesi bütün halkta olduğu gibi bizlerde de tepki ile karşılanıyor. Bütün bir yıl boyunca kurumlarında ve koltuklarında oturanlar her ne hikmets..
En sık görülen romatizmal hastalıktır. Eklem yüzeyini örten kıkırdak dokunun harap olması sonucu ağrı ve tutukluk olur. Normal eklemlerde eklemi oluşturan her bir kemiğin ucunda kemiği kavrayan ve kemik üzerini örten kıkırdak diye adlandırılan doku mevcuttur. Kıkırdak d..
Tiyatro festivali denildiğinde akla gelen ilk şey o kentte ilk kez oynanacak oyunlar, beraberinde getirdiği coşku ve heyecandır. Daha sonra bellekte oluşan fotoğraflar yeniden görünür oluyor, çünkü oyun ilk kez oynanacağı için oyuncuların yüzündeki he..
Cenab-ı Allah’ın insana verdiği en büyük nimetlerden biri şüphesiz sağlıktır. Bu sebeple sıhhatin değerini bilmek, onu korumaya çalışmak ve sihhati bozan şeylerden kaçınmak bizim için bir vecibedir.Cenab-ı Allah, insanoğluna vücudunu emanet etmiştir..
Kriz ile birlikte hayatımızın her alanında büyük değişikliklerin olduğunu söyleyebiliriz, bu değişiklikler, sosyal alanda ve kültürel alanda da baş göstermeye baladı…Öncelikle ziyaretler ve ikramlarda, daha sonra hediyelerde ve takılarda, giyim kuşamda ve ..
Son yıllarda hakikaten işverenlere yönelik çok avantajlı teşvik paketlerinin açıldığını görmekteyiz. Geçen sene 687 khk ile çıkarılan teşvikten sonra 7103 sayılı yasa ile yeniden  aynı nitelikte yeni bir teşvik paketi çıkarıldı.4447 SAYILI KANUNA E..
    Son zamanlarda, sık sık kendi kendime sorma gereksinimi duyduğum ve gerçekten kaynağının ne dayandığını henüz kendim bile çözememişken bu konuyu biraz daha sesli düşünmek istedim.MUTLULUK ?     Mutluluk, mutlulukta ger&cced..
Bir ortopedi doktoruna görünme sebeplerinden en yaygın olanlarından biri de diz ağrılarıdır. Kilolu olmadan kaynaklı dize aşırı yük binmesi  , akut yaralanmalar,  ani ve ters hareket, bazı hastalıkların komplikasyonları daha birçok  neden diz ağrılarına sebep ola..
Gittikçe insan kalmak zorlaşıyor.Bizler hangi ara insan olarak doğup hayvandan aşağı bir yaratıklar topluluğu hâline geldik bilmiyorum. Artık gündemi takip edemeyecek, etmek isteyemeyecek bir hâle getirildik. Yazık bu halimize...Durmadan yanıp sönen bir fitne ateşidi..
İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=