Lütfen bekleyin..

Yazarlar

Bizim kaşarlar, sınır ötesine silah sevkiyatı yapacak olurlarsa, buna bahane sınır ötesi terörle mücadele, operasyonu başlatırlar, bizi inandırırlar!Yurt dışından kokain getirecek olurlarsa, önce mavi vatan sonra, hayırsever iş adamlarının çıkarması ile yoksul &uu..
Vergisel ödevlerini zamanında yerine getiren mükellefler tarafından kendilerine pozitif ayrımcılık yapılması gerektiği konusunda çoğu zaman mali idare eleştiri almaktaydı. Aslında, 2009 yılında mali idare tarafından mükelleflere karne uygulaması başlatılacağı yönünde ..
Yeni kuşakların toplum yaşamında yerlerini alabilmeleri için alınan oksijen kadar zaruri bir ihtiyaçtır eğitim.Buğdayın değirmende un olup fırında ekmeğe dönüştüğü sistem gibi insanın da harmanlanıp pişirildiği, mayasından hamuruna yoğrulup topluma şekil veren s..
Yıllardan beri, hep birkaç yıl ara ile vergi barışı adı altında devlet borçları için taksitlendirme imkanı ile birlikte, defterlerin incelemeye girmemesi için matrah artışı adı altında yasal düzenlemeler yapılmaktadır.Vergi barışı gibi kanunlar, piyasayı ç..
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından 28 Aralık 2020 tarihinde2021 yılı asgari ücret artışı ile ilgili olarak yapılan basın toplantısında; 2021 yılında da asgari ücret desteğinin çalışan sayısı ayırımı yapılmaksızın t&uum..
Gönüllü sözcüğünün kökeninde bulunan “gönül” kelimesi yüreğin manevi yönüne işaret etmektedir.Gönüllülük herhangi bir karşılık beklemeden yapılan faaliyetleri kapsamaktadır.Bu faaliyetler ilgili ..
Türkiye'de sendika, toplu sözleşme ve grev hakkı 1963’te Bülent Ecevit'in Çalışma Bakanlığı yaptığı dönemde yasallaştı. Son başbakanlığı döneminde de İş Güvencesi Yasası’nı çıkaran Ecevit, hayatı boyunca emeğin yanında oldu.14 Mayıs..
İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
YWJkdXJyYWhtYW5zZXZlbi5jb20=