USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

İL BAŞKANI ŞAHİN'DEN BATSO BAŞKANINA ZİYARET

HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin beraberindeki heyetle birlikte Batman Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kuruluna yeniden seçilen Abdülkadir Demir ve yönetimini ziyaret etti.

İL BAŞKANI ŞAHİN'DEN BATSO BAŞKANINA ZİYARET
24-11-2022 14:38
24-11-2022 14:40
BATMAN
Google News

Ziyarette HÜDA PAR heyetini Batman Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Demir ve yönetim kurulu karşıladı. Sıcak bir ortamda geçen ziyarette kentin sanayi alanlıdaki sıkıntı ve gelişmeler konuşuldu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren BATSO Başkanı Abdulkadir Demir, HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin ve heyetine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. Şahin, Batman'ın sanayi anlamında istenilen seviyeye çıkması için mülki amirlerin ve herkesin elinden gelen desteği vermesi gerektiğini ifade etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Demir, Batman sanayisinin hak ettiği seviyeye gelmesi için ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini belirti.

"HALKIMIZIN BATSO YÖNETİMİNDEN BEKLENTİSİ VAR"

Batman Sanayi ve Ticaret Odasını Başkan Demir ve yeni yönetimini tebrik etmek üzere ziyaret ettiklerini belirten Şahin "Batman'ımıza ve halkımıza hayırlı hizmetlere sebep ve vesile kılsın. Halkımızın BATSO yönetiminden beklentisi var. Batman sanayi ve ticaret anlamında olması gereken noktada değil. Bu anlamda siyasilerin de yönetime destek olup yanlarında olması lazım. Gerek istihdam anlamında gerek sanayileşme anlamında gerek Batman ticaretinin sınırları aşması noktasında gerek siyasilerin gerekse de yöneticilerin destek vererek Batman halkının ihtiyaç duyduğu noktaya birlikte getirilecektir" ifadelerini kullandı.

"BATMAN SANAYİ ALANINDA HAK ETTİĞİ YERE GELECEKTİR"

Ziyarette bir açıklama yapan BATSO Başkanı Abdülkadir Demir "İl başkanımız ve yönetiminin bizi ziyaret etmesinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bu bizim üçüncü dönemimiz. Allah izin verirse kaldığımız yerden görevimize ve işimize devam etmek üzere yeni yönetimimizi oluşturduk. Büyük şehir belediyesine aday ilimize tabi ki şu anki sanayi durumu tabi ki yakışmıyor. Bunun için hem siyasi partilerimiz hem STK'larımız ciddi manada çaba sarf ediyorlar. Ama henüz istediğimiz yere geldik mi maalesef halen gelemedik. Bu konuda da ilgili gerekli mercilere, hükümete ve bakanlıklara taleplerimiz oldu ve taleplerimiz de olmaya devam edecektir. Umarım Batman hak ettiği yere gelecektir” dedi.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?