USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Eğitim

YARIYIL TATİLİ KARNE SEVİNCİYLE BAŞLADI

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı birinci dönem karne dağıtım töreni; Vali Ekrem Canalp ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran'ın katılımlarıyla TP Fatıma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleşti.

YARIYIL TATİLİ KARNE SEVİNCİYLE BAŞLADI
19-01-2024 15:24
19-01-2024 15:39
Google News

Karne dağıtım törenine; Vali Ekrem Canalp, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, eğitim yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Vali Canalp'ı okula gelişinde, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran karşıladı. İlk olarak örgün eğitim ile birlikte hafızlık okuyan 5. sınıf öğrencilerini ziyaret eden Vali Canalp, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Vali Canalp ve Müdür Kurtaran, sınıf ziyaretlerinde öğrencilere karne ve hediyelerini verip iyi tatiller dilediler. Vali Canalp, çocuklarının karne heyecanını yaşayan velilerle de sohbet edip öğrenci ve velilerle fotoğraf çektirdi.

Vali Canalp ve Müdür Kurtaran, sınıf ziyaretlerinin ardından okulun fuaye salonunda sergilenen hat sanatı, tablo, ebru sergisini gezip sergilenen eserler hakkında öğretmenlerden bilgi aldılar. Son olarak okulun mozaik atölyesini ziyaret eden Vali Canalp ve Müdür Kurtaran, burada devam eden çalışmaları inceleyip öğrencilere başarılar dilediler.

RESİM SINIFI ÖĞRENCİLERİNE ZİYARET

Karne töreninin ardından resim sınıfını ziyaret eden Müdür Kurtaran, öğrencilerle bir süre sohbet edip başarılarından dolayı öğrencileri tebrik etti.

Resim sınıfı öğrencileri ile sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, öğrencileri hem akademik hem de sanatsal olarak gösterdikleri başarıdan dolayı kutladı, karne ve hediyelerini vererek öğrencilere iyi tatiller diledi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA