USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1 Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun 0-2.km.leri arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.
2Manisa-Turgutlu yolunun 6-16.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
3Aksaray-Ortaköy yolunun 9-11.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Ankara-Kırıkkale yolunun 25-27.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle her iki istikamette şerit daraltması ve şerit aktarması yapılarak ulaşım 2'şer şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
5Osmaniye-Gaziantep yolunun 15-48.km.leri arasındaki muhtelif kesimlerde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Kırşehir-Kaman-Bala yolunun 15-16.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
7Osmancık-İskilip yolunun 30-31.km.leri arasında yol gövdesinde oturma nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
8Isparta-Antalya yolunun 32.km.sinde sanat yapıları çalışmaları nedeniyle Antalya-Isparta geliş istikameti trafiğe kapatılacak olup, ulaşım bölünmüş yolun Antalya gidiş istikametinden iki yönlü olarak sağlanacaktır.
9Şanlıurfa-Akçakale yolunun 37-39.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
10Trabzon, Gümüşhane İl Sınırı-Gümüşhane, Bayburt yolunun 44-54.km. leri arasındaki muhtelif kesimlerde yapılmakta olan otokorkuluk imalat çalışması nedeniyle 07:00-19:00 saatleri aralığında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu