USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 34-38.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle Kahramankazan-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
2Kocaeli-Sakarya yolunun 3.km.sinde stadyum bağlantı yolu çalışması nedeniyle Ankara istikametinde ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.
3Karacasu-Tavas yolunun 3-5.km.leri arasında Aydın-Denizli Otoyol çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
4Kırıkkale-Keskin-Kırşehir yolunun 24-30.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Kırıkkale-Kırşehir istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
5Nevşehir-Ürgüp yolunun 16-18.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Bursa-Karacabey yolunun 34.km.sinde (Uluabat Mevkii) alt geçit yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
7Ordu-Giresun yolunun 18-23.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
8Malatya-Elazığ yolunun 52-53.km.leri arasında (Kapıkaya Mevkii) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Trabzon-Gümüşhane yolunun 50-53.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Sivas-Zara yolunun 45-51.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu