USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Asayiş

11 KİLO SHUNK ELE GEÇİRİLDİ

Batman İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri iki farklı ikamette eş zamanlı yaptığı operasyonda çok sayıda uyuşturucu maddesi ele geçirdi.

11 KİLO SHUNK ELE GEÇİRİLDİ
16-08-2023 15:08
Google News

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada “Batman Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, Uyuşturucu Madde Ticareti yaparak toplum sağlığına ve toplumsal huzura zarar veren ve bu yolla haksız kazanç elde eden şahıslara yönelik operasyonel çalışmalar aralıksız ve yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Bu kapsamda Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, yapılan çalışmalar neticesinde tespit edilen iki farklı ikamette Cumhuriyet Savcısı’nın talimatları ile eş zamanlı olarak adli arama yapılmıştır.

Yapılan ikamet aramasında; Satışa hazır halde paketlenmiş halde 11 Kilo 543 Gram Skunk uyuşturucu madde, 487 Gram Toz Esrar uyuşturucu madde, 19 Gram Kokain uyuşturucu madde, 3 adet uyuşturucu madde tartımında kullanılan Hassas Terazi ele geçirilmiştir.

Olayla ilgili Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti suçu kapsamında ikamette yakalanan 3 şüpheli sevk edildiği adli mercilerce Tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.

Uyuşturucu-uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, örgüt üyeleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden, nakleden veya bu suça her ne sebeple olursa olsun iştirak eden şüpheliler ile mücadelemiz, vatandaşlarımızın ihbar ve destekleri ile huzurlu sokaklar ve güvenli yarınlar için 7/24 milletimizin hizmetinde her daim devam edecektir” denildi.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?