USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Politika

BAŞKAN YAŞAR, SAHA ÇÖZÜM ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar, CHP'nin son dönem saha çalışmalarını masaya yatırarak daha fazla hemşehrimize ulaşıldığının mesajını verdi.

BAŞKAN YAŞAR, SAHA ÇÖZÜM ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ
03-11-2022 17:49
03-11-2022 17:51
Google News

Yaşar, parti merkezinde yaptığı yazılı açıklamada, içinde bulunulan siyasal ve ekonomik krizin yansımasını Batmanlı hemşehrilerimizin en ağır şekilde hissettiğini söyleyerek, yaşanan sorunları yerinde tespit edip çözüm odaklı projeler sunduklarını ifade etti.

İl Başkanı Yaşar sözlerinin devamında "CHP Genel Merkezinin Projelendirdiği ve ilimizde yaklaşık 4 ay hayata geçirilen Saha Çözüm Çalışmaları 60 kişiden oluşan bir ekiple Batman merkez, Sason, Kozluk ve Beşiri ilçemizde aralıksız devam etmektedir. Şu ana kadar merkez ve ilçelerde toplamda 80 bine yakın Adres ziyaret edilmiştir. İl Merkezin de 20 Mahallede çalışmalar tamamlanmıştır. İlimiz Nüfusunun neredeyse yarısı ile bire bir temas sağlanarak, ileriye yönelik projeler hakkında görüş birliği sağlanmıştır.

Özellikle yardıma muhtaç aile sayısını yaptığımız saha çalışmasında daha net bir şekilde görmüş olduk. Batman'da ki yoksulluğun her geçen gün hızlı bir şekilde arttığını yaptığımız hane ziyaretleriyle yerinde görmekteyiz. Vatandaşlarımızın içinde bulundukları Ekonomik sorunların çözümü konusunda kalıcı politikaları genel merkezimiz ile yaptığımız ortak çalışmalar ile hayata geçireceğiz.

Akp iktidarının sebep olduğu bu ekonomik sorunları Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında çözeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Yaşar; hiç bir hemşehrimin ümitsizliğe kapılmasını istemiyorum, Cumhuriyeti Halk Partisi iktidarında sorunların hepsini çözeceğiz bize inanın ve CHP iktidarını bekleyin' dedi.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA