USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Spor

İL SPOR GÜVENLİK KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Batman’da İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Vali Ekrem Canalp başkanlığında gerçekleştirildi. 

İL SPOR GÜVENLİK KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
12-09-2023 12:06
12-09-2023 12:08
BATMAN
Google News

Spor Müsabakalarında Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun ve İçişleri Bakanlığı genelgeleri kapsamında 2023-2024 sezonunda İlimizde yapılacak olan her türlü sportif müsabakanın sağlıklı bir şekilde ve kurallara uygun olarak yapılması için alınacak güvenlik tedbirlerinin görüşüldüğü ‘İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı’ Valimiz Ekrem Canalp başkanlığında gerçekleştirildi. 

Bamtan İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürü tarafından İlimizde yapılacak sportif müsabakalarda alınması gereken önlemlere ilişkin yapılan bilgilendirme sunumuyla başlayan toplantıda, yapılacak sportif müsabakaların huzur ve güven içerisinde gerçekleştirilmesi için yürütülecek faaliyetler görüşüldü.

Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıya; Vali Canalp’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Mustafa Caner Culukar, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Adem Taşkın, İl Emniyet Müdür Vekili Hakan Doğan, TPAO Batman Petrolspor Kulüp Başkanı Mustafa Demir, ilgili kurum müdürleri, Spor Güvenliği Büro Amirliği Temsilcileri, TFF, TSYD ve ASFK temsilcileri katıldı.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA