USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Politika

RAMANLI, MUŞ'TA ÇEŞİTLİ TEMASLARDA BULUNDU

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı çeşitli temaslarda bulunmak için Muş'un Korkut ilçesine gitti.

RAMANLI, MUŞ'TA ÇEŞİTLİ TEMASLARDA BULUNDU
20-08-2023 00:33
20-08-2023 00:34
Google News

Muş programında halk ve partililer ile bir araya gelen HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, ülkedeki ekonomik sorunların giderilmesi için mücadele verdiklerini belirtti.

Burada esnaf ziyareti yapan Ramanlı, vatandaşlarla selamlaştı.

Esnaf ziyaretinin ardından HÜDA PAR Korkut İlçe Başkanlığını ziyaret eden Ramanlı, burada partililer ile toplantı gerçekleştirdi.

Ramanlı, toplantıda yaptığı konuşmasında iş yüklerinin daha da arttığını, bu yüzden de daha fazla gayret gösterdiklerini hatırlattı.

Milletvekili Ramanlı "Allah'a hamdolsun ki bu vazifeyi, nimeti bizlere teslim etti. 10 yıl önce biz insanlara nasıl ulaşacağız neler yapalım diyorduk. 10 yıl boyunca çalıştık ve birkaç seçime girdik. Ve sonunda güzel bir netice elde ettik" dedi.

Son genel seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi için aldıkları kararın nasıl oluştuğunu anlatan Ramanlı, "Cumhurbaşkanı adayı olan Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleme kararı aldık. 4 kardeşiniz aday gösterildi ve Allah nasip etti dördümüz de Meclis'e girdik. 10 yılın sonunda arkadaşlarımızın da özlemi bizlerin Meclis'e girmesiydi. Bu başarıda herkesin emeği var. Nihayetinde hepimiz hayırda ortağız. Kim bir hayır işlerse siz de ortaksınız. Bu yeni mücadele alanıdır. Bizim vekil olmamız işimizin yeni başladığını gösteriyor. Yükümüz ağırlaşıyor" ifadelerini kullanıyor.

Ramanlı, partililer ile birlikte daha sonra Korkut Belediye Başkanı Sami Pekbay'ı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Pekbay, ilçede yürüttüğü çalışmalar hakkında Milletvekili Ramanlı'ya bilgi verdi.

Ziyarette Belediye Başkanı Pekbay, Milletvekili Ramanlı'ya tablo armağan etti.

Serkan Ramanlı ve beraberindeki partililer ile birlikte son olarak Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Muş Şube Başkanı Mahir Barışan'ı ziyaret etti.

Ziyaretin ardından Barışan, Milletvekili Ramanlı'ya çeşitli hediyeler takdim etti.

Programlar boyunca HÜDA PAR Muş İl Başkanı M. Şirin Çağlayan, yönetimi ile HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı Muhammet Şerif Durmaz eşlik etti.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?