USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

REKTÖR DEMİR’DEN REKTÖR ÖZCOŞAR’A ZİYARET

Bölgesindeki üniversitelerle öğrenci odaklı iş birlikleri geliştirerek, çalışmalar yapılmasını önemseyen Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar’ı makamında ziyaret etti.

REKTÖR DEMİR’DEN REKTÖR ÖZCOŞAR’A ZİYARET
21-09-2023 11:39
Google News

Gerçekleştirilen ziyarette, iki üniversite arasında hayata geçirilebilecek iş birlikleri ve ortak çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

REKTÖR DEMİR: “İKİ ÜNİVERSİTENİN BİRBİRİNİ DESTEKLEYECEK DİNAMİK POTANSİYELİ ÇOK YÜKSEK”

Üniversitenin ulusal ve uluslararası görünürlüğünün gün geçtikçe arttığını belirten Rektör Demir, “TRC3 Bölgesinde Genç İstihdamının Teşviki Teknik Destek Projesi kapsamında iş birliklerinin devam etmesini temenni ettiklerini ve gereken her türlü desteğin üniversitemiz tarafından sağlanacak” dedi.

Yeni eğitim-öğretim döneminde de öğrenci odaklı projelerin gerçekleşeceğini ifade etti. Geçtiğimiz günlerde ‘Öğrenci Buluşmaları’ kapsamında gerçekleşen panelden ve imzalanan ‘Akademisyen-Öğrenci Buluşmaları Protokolü’ bahseden Rektör Demir, Prof. Dr. Aziz Sancar’ın online katılarak üniversitemizi ve şehrimizi onurlandırdığını belirtti. Gösterdiği nezaket ve misafirperverlikten dolayı Rektör Özcoşar’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Rektör Demir’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Özcoşar, Mardin Artuklu Üniversitesi olarak kendilerinin de iki üniversite arasında gerçekleştirilecek iş birliklerini önemsediklerini belirterek Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir’e çalışmalarında başarılar diledi.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA