USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

CORONA ULUSLARARASI KOMPLO…

13-09-2020

Dünya da ilk kez Çin de bu virüs ortaya çıktığında bu kadar korkunç ve bu kadar zararlı olduğuna inanmamıştım, bu günde inanmıyorum…

Ancak uluslararası büyük sermaye sahiplerinin, kapitalist sermayedarların dünya ya bir ayar vermeleri için, 50 yıl öncesinde planladıkları bir senaryo olduğuna inanıyorum.

Dikkat edecek olursanız, önce bu virüs diğer virüsler gibi, sıradan bir virüs olarak ortaya çıktı, daha sonra, sosyal medya, tv kanalları ve troller devreye girerek, dünya da onlara bağlı tüm sektörleri harekete geçirdiler…

Bu virüsün ağız ve burundan yayıldığına dair, bu virüsün, nereye yerleştiğine dair ve nasıl bir tedbir alınacağına dair sürekli yanlış ve yanıltıcı bilgiler verildi.

Tıp dünyası ve tıp bilim alanında faaliyet gösteren akademik çevreler bile buna şaşırdı ve ne diyeceklerini bilemediler!

Ünlü liderler, ünlü spor ve futbol otoriteleri, ünlü sanatçılar, tamamen bu projenin bir piyonu olarak bu projede yer aldı ve kullanıldılar…

Bu projenin odak notasında ise Dünya Sağlık Örgütü yer almaktaydı, onun direktifleri ile hareket eden sağlı camiası tüm dünya da bu korkuyu yaymaya başladılar…

Hatta bu komploya katılmayan dünyanın en büyük ülkesinin lideri, işin kendisine zarar vereceğini anlayınca, “Yaklaşan Amerika seçimlerinde oy kaybına neden olacağı” endişesi ile Dünya sağlık örgütünü önce tehdit etti, bu tutmayınca bu örgütten ülkesini çekmeye karar verdi!

Evet bu önceden planlanan ve amacı bazı ülkeler ile bazı insanları hizaya getirmeye, dünya düzenini yeniden yapılandırırken, bazı ülkeleri ekonomik olarak çökertmeye yönelik!

Bunu bazı ülkeler erken fark etti ve kendi içinde çareler aramaya başlarken, bazıları ise bu komploya tamamen teslim olarak, iş hayatını, sosyal ve ekonomik hayatını tamamen felç etmek zorunda kaldı.

Ben bu virüsü geçiren ve atlatan bir olarak söyleyeyim, doğru ve akıllı bir şekilde paniklemeden, hastalıkla mücadele edildiğinde, çok korkunç ve ölümcül olmadığını anlarsınız…

Öncelikle ciğerlere yapışarak, ciğerlerdeki kanı pıhtılaştırmaya yönelik olan bu virüs için kan sıvılaştırıcı ilaçların kullanılması ve bol sıvı tüketilmesi ile hareket ve sakinlikle çok rahat geçilecek bir salgın olduğuna şahit oldum. 

Bu konu ile ilgili bir dostumun kendi sayfasında paylaştığı bir gerçeği sizlerle paylaşmak isterim.

ULUSLARARASI İTALYA
"CORONAVİRÜS TEDAVİSİ NİHAYET İTALYA'DA BULUNDU”
İtalyan doktorlar, koronavirüsten ölüler üzerinde otopsi yapılmamasını şiddetle gerektiren DSÖ dünya sağlık yasasına karşı geldiler ve bunun bir VİRÜS DEĞİL, ölüme neden olan bir BAKTERİ olduğunu gördüler. Kan pıhtılarının oluşmasına ve hastanın ölümüne yol açar.
İtalya, "Yaygın damar içi pıhtılaşmadan" (tromboz) başka bir şey olmayan sözde Covid-19'u yendi.
"Ve bununla başa çıkmanın yolu, yani tedavisi," antibiyotikler, anti-enflamatuar ilaçlar ve antikoagülanlar. " Her şeyden önce - ASPIRIN.
Tüm dünya için bu sansasyonel haber, Covid-19'un ürettiği cesetlerin otopsisi ile İtalyan doktorlar tarafından hazırlandı.
"Ayrıca İtalyan patologlara göre, mekanik ventilasyon ve yoğun bakım ünitelerine hiçbir zaman ihtiyaç duyulmadı."
İtalya'daki Setychas protokollerde bir değişiklik başlattı, WHO küresel pandemik İTALYA CALL 'nu belirledi ve kaldırdı.
İlaç zaten biliniyordu, ancak DSÖ Çinlilere bu konuda bilgi vermedi DSÖ için bu sadece İŞLETME.
Kaynak: İTALYA, Sağlık Bakanlığı.
BÜTÜN DÜNYANIN YAŞLI İNSANLARIMIZI ÖLDÜRDÜĞÜMÜZÜ BİLDİĞİNİ PAYLAŞIN !!! @kafadergisi
Bunu ailenize, tüm komşularınıza, tanıdıklarınıza, arkadaşlarınıza, meslektaşlarınıza, meslektaşlarınıza ... ve genel olarak çevresine aktarın ...
Covid-19 ... bizi inanmaya sevk ettikleri için bir Virüs değil. 5G elektromanyetik radyasyonla çoğaltılan ... iltihaplanmaya ve hipoksiye neden olan bir bakteridir.
Şimdi aşağıdakileri yapmanız gerekecek:
100 mg aspirin ve apronaks veya parasetamol alın ...
Neden? Çünkü Covid-19'un kişiyi tromboz geliştirmeye teşvik ederek kanı kalınlaştırdığı gösterilmiştir. Çünkü kan oksijene doymamış. Kan kalınlaşır, kalp ve akciğerlerdeki akışı yavaşlar, kişi nefes alamaz ve çabuk ölür. *
İtalya'da doktorlar WHO'nun öneri protokolünü ihlal ederek Covid-19'dan ölen bir cesede otopsi yaptılar... Vücudu, kolları, bacakları ve vücudun diğer kısımlarını açarak damarlarda genişlemiş ve pıhtılaşmış kan olduğunu, tüm damar ve arterlerin dolduğunu fark ettiler. Normal kan akışını engelleyen, başta beyin, kalp ve akciğerler olmak üzere tüm organlara oksijen taşıyan kan pıhtıları ve sonunda hasta ölür,
Bu teşhisi zaten bilen İtalyan Sağlık Bakanlığı, Covid-19 için tedavi protokollerini hemen değiştirdi... Ve enfekte olan hastalarına 100 mg aspirin ve apronaks reçete etmeye başladı... Sonuç: hastalar iyileşmeye başladı ve gelişmeler ortaya çıktı. Sağlık Bakanlığı bir günde 14.000'den fazla hastayı serbest bıraktı ve eve gönderdi.
ACİL: Bu bilgileri paylaşın ve derhal kamuya açık hale getirin. Ülkemizde WHO bu salgınla bize yalan söyledi. Başkanımız her gün bunların veri ve istatistik olduğunu söylüyor. Vatandaşı kurtarmak için bu bilgileri vermediği için seçkinler tarafından tehdit edilecek!
Dünyadaki tüm hükümetlerin DSÖ tavsiyelerine uymak zorunda olduğunu biliyoruz, ancak İtalya normu çiğnedi... Şimdi DSÖ Dünyanın her yerinde davalar çıkacak - bu kadar çok ölümü ve dünyadaki birçok ülkenin ekonomilerinin çöküşünü örtbas etmek için...

Ve herkes neden cesetleri otopsi yapılmadan gömmek için emir verildiğini anlayacak...

Ve onları son derece kirletici olarak işaretleyecektir.
Gerçeğe katlanmak ve birçok hayatı kurtarmayı ummak elimizde.
TÜM AĞLARDA ACİL DAĞITIN! * İşte bu yüzden antibakteriyel jel işe yarıyor ve klor dioksit... Tüm PANDEMİK PSİKOZA ihtiyaç vardı çünkü gölge dünya hükümeti kitleleri öldürmek, nüfusu kontrol etmek ve dünya nüfusunu azaltmak için bir çip aşılamak ve yerleştirmek istiyordu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?