USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

İŞBİRLİĞİ VE DAYANIŞMA PROJELERİ KONUŞULDU

TPAO Batman Petrolspor Kulübü, Batman Vali Yardımcısı Mustafa Caner Culukar ve Beşiri Kaymakamı Muhammed Yılmaz ile birlikte Petrolspor taraftar grubuyla daha sıkı bir ilişki kurmak ve kulüp ile taraftarlar arasındaki bağı güçlendirmek amacıyla keyifli bir kahvaltı buluşması düzenledi.

İŞBİRLİĞİ VE DAYANIŞMA PROJELERİ KONUŞULDU
21-09-2023 15:18
21-09-2023 15:21
Google News

TPAO Batman Petrolspor Kulüp Başkanı Mustafa Demir ve yöneticiler, taraftarların sevgi ve desteği için teşekkürlerini iletti. Kahvaltı masasında kulüp ve taraftarlar arasında daha fazla işbirliği ve dayanışma için yapılacak projeleri konuştular.

Yarasalar taraftar grubu, renkli tezahüratları ve tutkularıyla tanınan bir grup olarak kulübe büyük bir enerji katıyor. Bu buluşma, taraftarların kulüple olan bağlılığını artırarak, birlikte daha büyük başarılara imza atma amacını taşıyor.

Kahvaltıda taraftarların dilek ve önerileri dinlendi ve bu görüşmelerin kulüp için çok değerli olduğu vurgulandı. Her iki taraf da birlikte büyük hedeflere ulaşmak için çalışma kararlılığı içinde olduklarını gösterdi.

Petrolspor Kulübü ve Yarasalar taraftar grubu arasındaki bu yakın ilişki, gelecekte daha fazla etkileşim ve işbirliği için güçlü bir temel oluşturuyor. Kulüp, taraftarların her zaman yanında olduğunu hissettirerek başarılarına daha da fazla katkı sağlamayı hedefliyor.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA