USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Eğitim

MÜDÜR YARDIMCISI ŞEMDİNOĞLU'NA VEDA PROGRAMI DÜZENLENDİ

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, emekliliğe ayrılan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Naci Şemdinoğlu'na eğitim camiasına yaptığı katkılardan dolayı teşekkür edip plaket verdi.

MÜDÜR YARDIMCISI ŞEMDİNOĞLU'NA VEDA PROGRAMI DÜZENLENDİ
10-03-2023 23:26
10-03-2023 23:28
Google News

Mehmet Naci Şemdinoğlu için düzenlenen veda programına; İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, Eğitim Müfettişleri Başkanı, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katıldı.

Veda programında eğitime yaptığı 40 yıllık hizmetten dolayı Şemdinoğlu'na teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, emeklilik hayatında kendisine ve ailesine sağlık ve mutluluk diledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran "Sayın Müdürüm, uzun yıllar boyunca kurumumuzun başarısı için verdiğiniz emekler, özveri ve liderlik özellikleriniz hepimizin takdirini kazandı. Siz, bizim için her zaman örnek bir müdür oldunuz ve her zaman hatırlanacaksınız. Sizlerle birlikte çalışmak bizim için büyük bir ayrıcalıktı. Eğitim alanındaki bilgi ve tecrübeleriniz bizim için her zaman çok değerli oldu. Emeklilik hayatınızda sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler dileriz. Her zaman hatırlanacak ve özleneceksiniz" dedi.

Veda programında konuşma İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Naci Şemdinoğlu "Ömrümüz boyunca emek verdiğimiz eğitim hayatımızdan emekli olmanın vakti geldi. Bu süre boyunca birçok hatıra biriktirdik ve birçok başarıya imza attık. Bugün, bu özel günümde, size teşekkür etmek istiyorum. Sizlerle birlikte çalışmak, birlikte üretmek ve birlikte büyümek benim için büyük bir ayrıcalık oldu. Sizlerin desteği, işimize olan sevgimizi daha da artırdı ve her zaman motivasyon kaynağımız oldu. İş birliğimiz için teşekkür ederim. İyi dileklerinizi kabul eder, bundan sonraki hayatınızda başarılar dilerim" dedi.

Veda programı verilen teşekkür plaketinin ardından günün anısına çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

2014 yılından bu yana Batman Milli Eğitim Müdürlüğünde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Mehmet Naci Şemdinoğlu, eğitim camiasında 40 yıllık hizmet verdi. Hizmet süreci boyunca yıllar farklı il ve okullarda öğretmenlik ve okul yöneticiliği yaptı. Şemdinoğlu, 9 yıldır müdürlüğümüzde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA