USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

CANSUYU, MALİ’DE SU KUYUSU AÇTI

Bir su kuyusu binlerce hayat demek sloganıyla yola çıkan Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Batmanlı hayırseverlerin destekleriyle Mali'de su kuyusu açılışlarını gerçekleştirdi.

CANSUYU, MALİ’DE SU KUYUSU AÇTI
23-01-2023 22:30
23-01-2023 22:32
Google News

Hayırseverler ile muhtaçlar arasında köprü görevi üstlenen Cansuyu Derneği, su kuyusu projeleri ile 2 milyardan fazla insanın maruz kaldığı ve nihayetinde acı tablolar yaşanmasına sebep olan temiz suya erişim sorununun çözümüne katkı sunmak için faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor. Bu bağlamda çalışmalarını Asya ve Afrika ülkeleri başta olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde artırarak devam eden Cansuyu Derneği, 2022 yılında da bağışçıların destekleri ile insanlığın hizmetine sunulan yüzlerce su kuyusunun açılışını gerçekleştirdi. Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği; su kuyusu açılışına destek veren bağışçılarına, teşekkür belgesi ile birlikte su kuyusunun nerde açıldığıyla ilgili içerisinde fotoğraf ve videonun bulunduğu flaş bellek de takdim etti.

Batmanlı hayırseverler; kendilerini böyle anlamlı ve güzel bir hayra ortak ettikleri için Cansuyu'na teşekkür edip Allah razı olsun dileklerini ilettiler.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA