USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

CELİL DEMİR’İN BATSO’YA DEĞİŞİM VE YENİLİK GETİRECEK PROJELERİ

Batman Ticaret ve Sanayi Odası (BATSO) Başkan adayı Celil Demir, tüm sektörlerin ortak sorunları olan eğitim, istihdam ve krediler için projelerini açıkladı.

CELİL DEMİR’İN BATSO’YA DEĞİŞİM VE YENİLİK GETİRECEK PROJELERİ
21-09-2022 16:00
21-09-2022 16:01
Google News

Batman halkının ve iş dünyasının yakından tanıdığı, birçok sektörde ticaret yapan Celil Demir, Değişim ve Yenilik Grubu adıyla seçim çalışmalarına devam ediyor.

Celil Demir önderliğindeki Değişim ve Yenilik Grubu’nun, Batman iş dünyasının ve ticaretinin temel sorunlarından olan eğitim, istihdam ve kredi odaklı projeleri şöyle:

KGF (KREDİ GARANTİ FONU)

Kredi Garanti Fonu’nu etkinleştireceğiz. Üyelerimizin en çok ihtiyaç duyduğu bir alanda faaliyet gösteren fakat üyelerimize yeterli hizmet veremeyen KGF’nin kapasitesinin artırılması için girişimlerde bulunulacak. KGF Batman Şubesi’nin personel ve kaynaklarının artırılması için çaba harcanacak. Üyelerimizin, teminat sorunlarına çözümler için her platformda çalışmalar yapılacak.

ÇÖZÜM MASASI VE BATSO AKADEMİ

Çözüm Masası üyelerimizin, kamu kurumlarında karşılaştıkları zorluklara, engellemelere, geciktirmelere karşı destek ve üyelerin yeni yatırım ve hibe almaları konularında hizmet verecek. BATSO Akademi Mesleki eğitimler bir programa bağlanacak. Satış pazarlama, ihracat, kamu ihale ve finans eğitimleri vermek üzere Türkiye’nin en iyi uzmanları üyelerimize eğitim vermeye gelecek.

BATSO KARİYER

İşverenler için eleman, iş arayanlar için iş ilanı. Batman için iş arama ve işe alım süreçlerinde iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getirebilecek ücretsiz bir platform oluşturacağız.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?