USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Politika

CHP, HİLAL MAHALLİLERİYLE BULUŞTU

Cumhuriyet Halk Partisi Batman İl Başkanlığı yöneticileri Hilal Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

CHP, HİLAL MAHALLİLERİYLE BULUŞTU
18-01-2023 16:20
18-01-2023 16:21
BATMAN
Google News

Hilal Mahallesinde esnaf turuna çıkan CHP Batman Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Yaşar, iktidarın yanlış ekonomik politikaların faturasını esnafların çektiğini ifade etti.

Seçim öncesi iktidarın ekonomide yalan bir baharın estirmek istediğini dile getiren Hüseyin Yaşar "Seçime sayılı aylar kala AK Parti'nin ekonomik krizin daha da belirginleşmemesi için yalancı bahar estirmeye çalışıyor. Vatandaşımız bu bu yalancı baharın farkında olduğunu biliyoruz. Seçimde vatandaşlarımız bizi iktidara laik gördüğü günden itibaren realiteye uygun kapsamlı ekonomik politikalar üreterek önce üreticilerimize nefes aldıracağız akabinde esnaf kardeşlerimiz nefes alacak bu halka vatandaşımıza kadar devam edecek" dedi. Yeni dönemle birlikte Batman'ın ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir siyasete gereksinim duyulduğunu anımsatan Yaşar, Bu ihtiyaçları gidermek için hazır olduklarını söyledi.

Esnaf ziyaretinin ardından bir grup vatandaş CHP'ye üye olduktan sonra rozetlerini CHP Batman milletvekili aday adayı Hüseyin Yaşar taktim etti.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA