USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

OKUMA GRUBU ÖĞRENCİLERİNE ZİYARET

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Kitap Okuma Noktası'nda Fatih Anadolu Lisesi kitap okuma grubu öğrencileriyle bir araya geldi.

OKUMA GRUBU ÖĞRENCİLERİNE ZİYARET
23-11-2022 22:12
23-11-2022 22:13
BATMAN
Google News

Fatih Anadolu Lisesi okuma grubu öğrencileri Milli Eğitim Müdürlüğü Kitap Okuma Noktası'nda bir araya gelerek okudukları kitabın tahlilini yaptılar. Okuma grubunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, okuma grubu öğrencileriyle bir süre sohbet etti.

Kitap okumanın kişiye kazandırdığı kazanımlara dikkat çeken İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran "Sevgili Gençler, kitap okumak insanın kelime hazinesini, düşünce ve duygularını geliştirir. Okuduğumuz kitaplarla birlikte kavram dünyamızda sürekli bir ilerleme sağlanır. Kavram dünyamızın zenginleşmesi ile birlikte düşünce dünyamız da gelişir. Bu şekilde hayata bakış açımız gelişir ve dönüşür. Kitap okuma ile birlikte bilgimiz artar ve artan bilgimiz bizi saygın kılar. Kendimizi ve insanı bilmek için de bize bilgi lazım. Ben sizi tebrik ediyorum bu okumalarınızda size rehberlik eden öğretmenlerinize ve size destek olan ailelerinize de teşekkür ediyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran'a Şube Müdürü Abdurrahim Kusen eşlik etti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?