USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Dünya

ÖZDEMİR, TOKİ BAŞKANI İLE SORUNLARI GÖRÜŞTÜ

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir TOKİ Başkanı Ömer Bulut ile otogalericiler sitesi esnafının talepleri ve Kuyubaşı’ndaki (Cegeluye) fıstık ekili olan araziler için görüştü.

ÖZDEMİR, TOKİ BAŞKANI İLE SORUNLARI GÖRÜŞTÜ
29-11-2022 16:32
29-11-2022 16:33
Google News

AK Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Batman oto galericiler sitesi esnafının sorunlarını ve Kuyubaşı’nda fıstık ekili olan ve konut yapılacağı iddia edilen arazilerle ilgili sorunu çözmek için girişimlere devam ediyor.

Oto galericiler sitesinde bulunan ve Milli Emlak’a ait iken TOKİ’ye devredilen dükkanların burada faaliyette bulunan esnafa satışı için TOKİ Başkanı Ömer Bulut ile görüştükleri, TOKİ Başkanının taleplerinin olumlu karşılandığını ifade eden Özdemir, hiçbir esnafımızın mağdur olmaması için çabaladıklarını belirtti.

Özdemir ayrıca Kuyubaşı (Cegeluye) fıstık arazilerine konut yapılacağı iddiaları ile gündeme gelen alanlar için de TOKİ Başkanı ile görüştüklerini, uzun zamandan beri bu arazilerde vatandaşlar tarafından fıstık üretimi yapıldığını ve dolayısı ile hemşerilerimizin mağdur olmaması için gerekli çalışmaların yapılması talebinde bulunduklarını ve süreci takip edeceklerini ifade etti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA