USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

“ŞEHMUS KALKAN GÖREVİNE İADE EDİLMELİ”

Batman Şoförler Odası Başkanı Cemil Turan, kısa bir süre önce görevden alınan Ticaret ve Sanayi İl Müdürü Şehmuz Kalkan’a haksızlık yapıldığını ve tekrar görevine iade edilmesi gerektiğin söyledi.

“ŞEHMUS KALKAN GÖREVİNE İADE EDİLMELİ”
29-11-2023 16:30
29-11-2023 16:34
Google News

Şehmus Kalkan, Batman’da görevini başarıyla ve layıkıyla yapan müdürlerimizdendi diyen Şoförler Odası Başkanı Cemil Turan “Batman halkı olarak haksızlığa uğramış ve görevlerini başarıyla yerine getiren Müdürlerimizin arkasında durmayı bir ilke ve ahlaki olarak görmeliyiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Ticaret İl Müdürümüz Şehmus Kalkan hakkında yanlış bilgilendirildiğini kanısındayız. Oda olarak bu yanlış kararın kısa zamanda düzeltilmesini ve hizmetlerine kaldığı yerden devam etmesini beklemekteyiz.

Devletine, Milletine ve Bayrağına bağlı asil İl Müdürlerimizin arkasında durmak, haklarını savunmak ve onların ezilmesini önlemek için elimizi taşın altına koymaya her zaman hazırız. Onun için Devlet büyüklerimizden ricamız Sayın Kalkan’ın tekrar görevine iade edilmesini sağlamaktır. Sadece Şehmus Kalkan değil, haksızlığa uğramış bütün kurum Müdürlerimizin yanındayız. Batman lobisi asil, liyakatli ve özverili çalışan bütün hemşerilerimizin arkasında durmayı bir erdemlik olarak kabul etmelidir.” diye konuştu.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA