Gündem

BAŞKAN ÇİFTÇİ, HAKSİAD TOPLANTISINA KATILDI

Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası (BESO) Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, HAKSİAD’ın iş adamları toplantısına katıldı.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, HAKSİAD TOPLANTISINA KATILDI
25-09-2023 01:06
25-09-2023 01:07

Hak Sanayici ve İş Adamları Derneği (HAKSİAD) 4. İş Adamları Toplantısı Ankara Kızılcahamam'da Türkiye'nin dört bir tarafından ve dünyanın farklı bölgelerinden gelen sanayici, girişimci, yatırımcı ve iş adamlarının katılımıyla yapıldı.

Programa Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası (BESO) Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi’de katıldı.

Hak Sanayici ve İş Adamları Derneği (HAKSİAD) 4. İş Adamları Toplantısı’nda ‘Hayırlı olsun’ dileklerini ileten Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası (BESO) Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, “Ülkemizin ve ticaret yapan insanların gelişmesi için büyük çaba harcayan HAKSİAD’ın 4. İş Adamları Toplantısı’na iştirak ettik. E-Ticaret ve Dış Ticaret gibi konularla başlayan programın içeriği çok zengin ve kalitelidir.

HAKSİAD’ın önümüzdeki dönemde hizmetlerinin artarak devam edeceğini temenni ediyorum. Üretimi arttırarak ülke kalkınmasını desteklemek üzere çalışmalarda girişimlerinde bulunmaya çalışan HAKSİAD üyelerine ve Genel Başkan Sayın Fikri Karavil’i tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Ticaretin gelişmesi, iş insanlarının ve esnaflarımızın daha iyi ticaret yapmaları için nerde ne program ve toplantı varsa katılmaya gayret ediyor, Batmanımıza ve esnaflarımıza faydalı olmaya çalışıyoruz ve bunu devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER