Gündem

REKTÖR DEMİR’DEN PERSONELE TEŞEKKÜR BELGESİ

6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli olarak meydana gelen ve ülkemizi derinden etkileyen asrın felaketinin ardından deprem bölgelerindeki çalışmalara destek veren personele teşekkür belgesi takdim edildi.

REKTÖR DEMİR’DEN PERSONELE TEŞEKKÜR BELGESİ
02-06-2023 14:35
02-06-2023 14:36

Batı Raman Kampüsü Merkez Yemekhanesinde Afet Koordinasyon Kurulu’nda görev alan akademik ve idari personelle bir araya gelen Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Batman Üniversitesi ailesinin her bir ferdinin depremden etkilenen vatandaşları gönülden destek vererek bu zor günlerin üstesinden gelmeye çalışmasının çok önemli olduğunu söyledi.  

REKTÖR DEMİR “AFETİN İLK GÜNÜNDEN İTİBAREN GÖREV ALAN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİMİZE TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİZ”

Batman Üniversitesinin birlik ve beraberlik ruhu içerisinde akademik-idari personeli ve öğrencisi ile tek vücut olarak fedakârca çalıştığını dile getiren Rektör Demir “İnsanüstü bir çabayla çalışan, hem maddi hem manevi olarak üniversitemizi temsilen afet bölgelerine giden personellerimize yürekten teşekkür ediyorum. Biz üzerimize düşen her görevi layıkıyla yerine getirerek zor günler geçiren vatandaşlarımızın ve ülkemizin yanında olduğumuzu gösterdik. Emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Program belge takdiminin yapılmasının ardından hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER