USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Halkın Sesi

NASIROĞLU, BATSO ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Batman Ticaret ve Sanayi Odası (BATSO) Eski Başkanı Osman Nasıroğlu, Ekim ayında yapılması planlanan BATSO seçimleri için aday olduğunu açıkladı.

NASIROĞLU, BATSO ADAYLIĞINI AÇIKLADI
08-09-2022 18:58
Google News

2011-2013 yıları arasında BATSO Başkanlığında bulunan İş İnsanı Osman Nasıroğlu, Ekim ayında yapılması planlanan BATSO seçimleri için aday olduğunu açıkladı. 
Kamuoyunda tekrar aday olma konusunda beklentilere karşı aday olduğunu açıklayan Nasıroğlu, “Geniş bir kesim, aile büyüğüm, aile bireylerimiz ve yol arkadaşlarımızla yaptığımız istişare üzerine yeniden BATSO yönetimine talip olduk. 2008 Yılında başlayan BATSO serüvenimizde girdiğimiz ilk seçim ve diğer seçimlerde üyelerimiz her zaman bize güçlü bir şekilde destek verip BATSO meclisinde görev vermişlerdir. Bu kararı verirken önümüzdeki seçimlerde de en çok yine toplumun her kesiminin emeği ve desteği bize cesaret verdi. Elbette BATSO’yu kimin yöneteceği takdiri değerli üyelerimizin olacaktır. Yenilenmiş, dinamik bir yönetim listesi ile Odamızı hak ettiği yere taşımaya adayız. Adaylarımızı olabildiğince geniş tabandan oluşturma gayreti içerisindeyiz. Bu sayede güçlü bir birliktelik ile BATSO ya dinamizmi kazandırmayı hedefliyoruz. Çünkü BATSO büründüğü hantal yapıdan kurtulmadıkça Batmanın sanayi ve ticaretine yön veremez, üyelerinin hakkını savunamaz” ifadelerini kullandı.  
“HİZMETLERİMİZE DEĞERLİ ÜYELERİMİZ VE HALKIMIZ ŞAHİTTİR” 
Açılamasının devamında Nasıroğlu “BATSO Başkanlığı dönemimizde birçok hizmeti kazandırdığımıza değerli üyelerimiz ve halkımız şahittir. Örneğin; Odamıza modern bir bina yapma projesi için arsa alımı, Avrupa Birliği iş Geliştirme Merkezi’nin Batman’da kurulması, BATSO’nun Akredite 5 Yıldızlı Oda sınıfına geçmesi. BATSO bünyesinde Ulaştırma Birimi kurulması. BATSO arşivinin elektronik ortama aktarılması. PEGASUS Havayollarının Batman - İstanbul seferlerinin başlamasına ön ayak olmak.  BATSO’yu, Erbil TSO ile kardeş oda yaptık. 
TOBB ve Merkezi Finans İhale Birimi gibi kurumlar tarafından finanse edilen Okul, Öğrenci yurdu, spor salonu projelerinin Batman’ a kazanılması,  Bölgemizin ve şehrimizin sorunları ile ilgili olarak Batmandaki STK’ların görüşlerini rapor halinde dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sunulması. Odamız ve Batmanın tanıtımı için film ve tanıtım materyalleri hazırladık” diye konuştu.
“5 YILLIK STRATEJİK PLAN HAZIRLADIK”
Açıklamasının son kısmında Nasıroğlu “5 Yıllık stratejik plan hazırladık.  Üyelerimizle bütünleştik, sektörel ziyaretler gerçekleştirdik.  Yönetim olarak kendi dönemimizde şehrimize birçok önemli hizmetler de bulunduğumuza tanık olan hemşerilerimiz bu yüzden tekrar aday olmamız yönünde öneri ve talepleri üzerine yola koyulduk. Tekrar bu göreve talip olmamızdaki temel gayelerden biriside yarım kalan projelerimizi teker teker hayata geçirmektir. BATSO’yu birlikte azimli , şeffaf ve dinamik bir şekilde  yönetmeye  talip olurken  amacımız öncelikle şehrimizin kalkınması ve Odamızı bölgenin en üreten odası haline getirmektir. Her kesimden ve her görüşten üyelerinizin yoğun talebi üzerine yeniden BATSO yönetimi için aday olduk. Geniş tabanlı, genç dinamik bir aday listesi ile seçimleri için start aldık. Burada BATSO yönetimine adaylığını açıklayan diğer gurup üyelerini de tebrik ediyorum. Seçimlerde kazanan Batman olsun” ifadelerini kullandı.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA